• 6 udek z kurczaka
  • szczypiorek do podania
  • prażony sezam do podania
  • 4 łyżki oleju sezamowego
  • główka przeciśniętgo czosnku
  • sól, chili w płatkach
  • 4 łyżki sosu sojowego
  • 1 łyżka papryki gochugaru
  • szklanka sosu słodko-kwaśnego chili
  • sok z 1 limonki
  • mąka ziemniaczana do zagęszczenia
  • 1 posiekana w piórka cebula
  • 2 łyżki keczupu
  • łyżeczka tartego imbiru
  • 1 łyżka pasty gochujang
  • 1 łyżka pasty miso

W pierwszej kolejności należy natrzeć mięso wszystkimi suchymi przyprawami, następnie pastami. Pozostałe składniki wymieszać ze sobą i natrzeć mieszanką mięso. Wstawić do marynowania na 12h. Po tym czasie mięso wyjąć z marynaty, obsmażyć na mocno rumiano z obu stron a następnie zalać ponownie marynatą i całość dusić aż mięso będzie gotowe. Na koniec zagęścić mąką. Można zamiast smażenia i duszenia na patelni całość przełożyć do naczynia żaroodpornego i wstawić do piekarnika by się upiekło. Gdy będzie gotowe podawać posypane obficie szczypiorkiem i sezamem i podawać z ryżem.